Коаліція артилерійських сил обговорила вимоги України на найближчі два роки, повідомляє Міністерство оборони | УНН.
Чотирнадцять країн, які входять до Коаліції артилерії, провели обговорення стратегічного плану щодо забезпечення потреб Збройних Сил України до 2027 року. Основна мета полягає в тому, щоб Україна змогла досягти надійних артилерійських можливостей і забезпечити свою сумісність із НАТО.
Учасники Коаліції, що займається артилерійськими можливостями для підтримки України, провели обговорення щодо узгодження плану дій. Цей план містить потреби Збройних Сил України до 2027 року. Інформацію про це оприлюднило Міністерство оборони України, повідомляє УНН.
Деталі
Згідно з інформацією від міністерства, в рамках онлайн-зустрічі Коаліції, яку спільно очолюють Франція та США, брали участь делегати з 14 країн, а також представники Європейського Союзу та НАТО.
На початку зустрічі делегати країн-учасниць розглянули можливі внески кожної з держав для задоволення цих потреб, а також обговорили перспективи інвестування в оборонно-промисловий комплекс України.
Додавання
Коаліція артилерії була започаткована у січні цього року в Парижі. ЇЇ учасниками є країни, які володіють передовими технологіями виробництва найкращих артилерійських систем, боєприпасів, засобів артилерійської розвідки, безпілотних систем цілевказання, а також систем управління вогнем.
Основна мета діяльності Коаліції полягає в тому, щоб до кінця 2027 року Збройні Сили України здобули стійкі та комплексні можливості в артилерії, а також забезпечили взаємосумісність з НАТО. Це є критично важливим для підвищення здатності української армії протистояти російським атакам, стримувати можливі нові вторгнення та зменшувати вогневу перевагу противника, а також покращувати оперативну взаємодію з НАТО.
ІТ-коаліція залучила 157 мільйонів євро для підтримки України 16 жовтня 2024 року, 08:30 * 12353 переглядів
Коаліція артилерії була заснована в рамках роботи Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн". На сьогоднішній день також діють інші коаліції, такі як Коаліція повітряних сил, Коаліція інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони, Коаліція бронетехніки та маневрених дій, Коаліція морських можливостей, Коаліція безпілотників, Коаліція з розмінування та ІТ-коаліція.