Оригінальний "План тріумфу" України: шість ключових аспектів


1. Сильна професійна патріотична команда однодумців, які мають єдине бачення щодо майбутнього України. Коли світом поширюється слава про українських реформаторів і підприємців у сфері економіки, ВПК, освіти, науки, ІТ - не менша за подвиги головкомів, комбригів, комбатів і солдат на полі бою. Коли українські суди і правоохоронна система, державне управління, як і українська армія - в світових топах.

2. Сформульована детальна поетапна стратегія для розвитку та функціонування держави під час війни, яка органічно переходить у процес відновлення після конфлікту. Не починаючи з нуля, а використовуючи новостворені потужності військового періоду як основний елемент нової економічної системи відродження України. Це не просто п’ять порад від таксиста, а об'ємні документи з тисячами пунктів, кожен із яких ретельно проаналізований і контролюється під час виконання.

3. План Перемоги не має права на помилку, бо ціна помилки - сотні і тисячі, або навіть сотні тисяч життів українців, майбутнє всієї нації.

4. План Перемоги має відштовхуватися від наявного ресурсу держави і програми дій, за умови виконання яких можна залучити додатковий ресурс ззовні. Позиція: "дайте!" - апріорі програшна, бо, якщо хтось щось і дасть, то цього завжди не вистачатиме.

5. План Перемоги передбачає, що корупціонери потраплять за грати, а недолугі пройдуть курси перепідготовки, після яких отримають роботу на нових підприємствах, що вимагатимуть кваліфікованих кадрів. Якщо через корупційні дії та некомпетентність знищуються цілі сфери, а в державному управлінні панує хаос, жодні фінансові вливання чи підтримка з Заходу не зможуть виправити ситуацію.

6. І, найважливіше, політики не мають права втручатися у військові питання! Командування армією здійснюють ті, хто має відповідні знання та можливості!

Основна мета політичної влади полягає в тому, щоб надати армії все необхідне для досягнення перемоги. Це не лише красиві обіцянки та декларації, а конкретні дії у вигляді реальних постачань. Лише так можна перетворити пафосні заяви про важливість життя солдата на практичні кроки.

Основна роль лідера полягає в тому, щоб виступати в якості продуктивного менеджера, який розподіляє обов'язки та здійснює нагляд за їх реалізацією.

Стан справ може закінчитися лише невдачею. І тоді вже не буде часу на обговорення рейтингів...

Нагадаємо, що 16 жовтня під час свого виступу у Верховній Раді президент України Володимир Зеленський ознайомив присутніх з основними аспектами "Плану перемоги".

Не забувайте підписатися на "Прямий" у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Related posts