Працевлаштування в Чехії: які можливості мають українські біженці для роботи
У яких сферах українці можуть знайти роботу
Головні сфери економіки Чехії охоплюють промисловість, сферу послуг, логістику, інформаційні технології та туризм. Декілька галузей можуть бути найбільш вигідними для українців:
Як раніше зазначали представники компанії EWL у коментарі для РБК-Україна, працівники автомобільних заводів можуть отримувати від 1000 до 1200 євро "на руки", тоді як на складах великих логістичних фірм заробіток коливається від 1000 до 2000 євро.
"При розгляді вакансій у Чехії необхідно пам’ятати, що основною умовою для працевлаштування є наявність статусу тимчасової охорони, виданого саме в цій країні. Слід також враховувати, що у вас не повинно бути дійсної візи або дозволу на тимчасове проживання в іншій державі ЄС," - зазначила Маргарита Нестеренко, керівниця міжнародної рекрутації Міграційної платформи EWL.
Изображение: Деятельность на складе (gettyimages.com)
Українцям, які хочуть влаштуватися на роботу у Чехії, але ще не вивчили чеську мову, радять:
Чехія на третьому місці у ЄС за кількістю українських біженців. На початок серпні кількість українців із тимчасовим захистом у Чехії досягла 370 тисяч. Роботу в цій країні вже знайшли 122 тис. втікачів від війни.