Азійські фондові ринки прагнуть до стабілізації після світового розпродажу, зосереджуючи увагу на статистичних даних зі Сполучених Штатів.
Азіатські фондові майданчики намагалися відновити свої позиції в четвер після різкого падіння, тоді як зростання попиту на держоблігації призвело до зниження курсу долара та підвищення вартості ієни. Це сталося на фоні економічних труднощів у США, що збільшило ймовірність істотного зниження процентних ставок з боку Федеральної резервної системи.
На цьому тижні, насиченому даними, інвестори вивчають звіти, що надходять, щоб оцінити стан економіки і ринку праці США, при цьому слабкі виробничі дані у вівторок і змішані дані по ринку праці в середу тримають ринки в напрузі.
Японський Nikkei впав на 0,5% до найнижчого рівня за останні три тижні, хоча акції високотехнологічних компаній Тайваню і Південної Кореї виросли на 1% після падіння в середу.
Це сприяло зростанню найбільшого індексу акцій Азійсько-Тихоокеанського регіону MSCI, що не включає Японію, на 0,6%, після того як він зазнав зниження майже на 3% протягом трьох днів підряд.
У четвер інвестори зосередять свою увагу на індексі зайнятості в американському секторі послуг та статистиці щодо заявок на безробіття. Проте, головна увага цього тижня буде прикута до довгоочікуваного звіту про зайнятість у несільськогосподарському секторі за серпень, який буде опубліковано в п’ятницю.
Очікується, що звіт про зайнятість дасть найчіткіші підказки про те, куди рухається економіка і чи знизить ФРС процентну ставку цього місяця на чверть або півтора процентних пункти.
На сьогоднішній день фінансові ринки оцінюють шанси на зниження процентної ставки Федеральної резервної системи на 50 базисних пунктів під час засідання, запланованого на 17-18 вересня, на рівні 44%. Це зростання в порівнянні з 38% напередодні, відповідно до даних інструменту CME FedWatch. Інвестори прогнозують, що цього року ставки можуть бути знижені на 110 базисних пунктів в результаті трьох залишилися засідань ФРС.