Україна наближається до "найскладнішого моменту" - Financial Times аналізує виклики на фронті.


Одним із факторів напруженості в суспільстві є переконання, що мобілізація є соціальною несправедливістю.

Українське суспільство переживає великі труднощі внаслідок тривалої війни, в той час як російські агресори продовжують свій наступ на сході країни. Інформацію надає ТСН, а також підтверджують джерела з Контракти.UA.

Яке майбутнє чекає нашу країну та як завершиться конфлікт з Росією, аналізує The Financial Times.

Журналісти даного видання повідомляють, що на командному пункті неподалік Покровська бійці Окремої президентської бригади висловлюють своє невдоволення через невизначеність Вашингтона щодо можливості використання Києвом західних ракет для атаки на цілі в Росії.

"Якщо тільки ми могли воювати обидвома руками, а не з однією, пов'язаною за спиною, тоді в українських військ був би шанс", - нарікає оператор ударного безпілотника.

Оточений екранами, на яких відображається наступаючий ворог, командир батальйону заявляє, що його пріоритети почали трансформуватися.

"Наразі мої думки зосереджені на тому, як допомогти своїм людям," - ділиться Михайло Темпер. "Важко навіть уявити, що ми зможемо витіснити противника до меж 1991 року."

Навіть солдати на фронті, які раніше були категоричні щодо поступок ворогові, тепер говорять про бажання провести переговори з Росією.

Ще один командир на сході, Юрій, висловлює свої побоювання щодо можливості "вічної війни".

"Тепер я на стороні переговорів," - зауважує він, з тривогою думаючи про те, що його син, який також служить, може провести більшість свого життя на передовій, а онук в майбутньому може зіткнутися з наслідками війни.

"Україна перебуває на межі можливого найгіршого етапу конфлікту. Вона зазнає труднощів на фронті на сході, де російські війська безперервно рухаються вперед, незважаючи на значні втрати в особовому складі та техніці", - зазначає The Financial Times.

Згідно з оцінкою медіа, труднощі з мобілізацією створюють реальну соціальну напругу.

"Суспільство переживає велике виснаження", - зазначив голова комітету з міжнародних справ Верховної Ради України Олександр Мережко.

Раніше в Financial Times повідомляли, що Байден може дати зелене світло для інтеграції України в НАТО в обмін на відмову від певних територій.

Related posts