У Львівській міській раді розкрили інформацію про те, які підприємства виділили 9,5 млн грн на відновлення будівлі, знищеної окупантами, за адресою Коновальця, 46.
Ініціатива "Візьми будинок під опіку", започаткована міським головою Львова Андрієм Садовим, отримала широку підтримку після російської атаки на місто 4 вересня. До акції приєдналися Львівський IT кластер та кілька компаній-членів асоціації, зокрема Intellias, Avenga, Sombra, Linkup Studio, Forbytes, Impressit, Relevant Software, PLVision, Embrox, CharStudio, Jappware, Deviark, Scimus і Simulmedia, а також підприємства "Кормотех" та Enzym Group.
Компанії виділили 9,5 млн грн на відновлення будинку на вул. Коновальця, 46. Відповідну угоду про співпрацю сьогодні підписали у стінах Львівської міської ради. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Для цієї цілі група компаній "Кормотех" та Enzym Grou виділяють 5 млн грн, Львівський ІТ кластер та компанії-учасниці асоціації - 4,5 млн грн. Станом на зараз вже розпочаті проєктні роботи з реконструкції будівлі.
Ми з задоволенням вітаємо можливість нашої спільноти взяти участь у відновленні зруйнованого будинку. Підхід Львівського ІТ-кластера та його учасників завжди відзначається комплексністю — коли ми беремося за справу, то обов'язково доводимо її до завершення, беручи на себе всю відповідальність за реалізацію. Приєднання до ініціативи міської ради не стало винятком.
Під час пошуку будинку для відновлення ми виявили, що паралельно працюють компанії "Кормотех" та Enzym Group, і в певний момент наші шляхи перетнулися. Ми поділяємо спільні цінності, що спонукало нас об'єднати зусилля. Це дозволяє нам повністю відновити будинок на Коновальця, 46. Сподіваємося, що незабаром ця будівля знову стане гордістю нашого міста," - поділився Степан Веселовський, генеральний директор Львівського ІТ-кластера.
Дізнайтеся більше: Виявилася компанія, готова відновити житло, яке постраждало внаслідок ракетного обстрілу, забравши життя сім'ї Базилевичів та їхніх сусідів.
"Ми, компанії 'Кормотех' та Enzym Group, об'єднали зусилля, щоб підтримати наше рідне місто Львів. Як тільки виникла ініціатива 'Візьми будинок під опіку', ми швидко вирішили долучитися. Спільно ми виділяємо 5 млн грн, сподіваючись на те, що мешканці зможуть якнайшвидше повернутися до своїх домівок," - підкреслив Андрій Цегелик, генеральний директор Enzym Group.
Нагадаємо, що вранці 4 вересня ворог провів скоординовану атаку на Львів, використовуючи ракети та безпілотники типу "Шахед". У результаті цього нападу загинуло 8 осіб, серед яких була 1 дитина. Ще 71 людина отримала медичну допомогу, з них 10 — діти. Пошкоджено 189 будівель.
4 вересня міський голова Львова Андрій Садовий запустив нову ініціативу під назвою "Візьми будинок під опіку". Станом на сьогодні, до цієї програми приєдналися численні організації та компанії, серед яких: Meest Group, ТРЦ Victoria Gardens, Українська Біблійна Церква, inVerita, Kindgeek, Poner, МаркКвен, фермерське господарство "УЛАР", благодійний фонд "Український фонд розвитку", Young Business Club, "АТБ-Маркет", а також забудовники, зокрема "Нова оселя", Avalon, Greenville, "Ваш Дім", RIEL, AUROOM, VIKING development, "КВІТКА", "Майстерня будинків", KREDO development, IKON development, Globus development, Marvel development, Well Bud, PRAUD development, БК КВОРУМ, благодійний фонд Шона Пенна в Україні CORE. Крім того, до програми долучилися компанії Carlsberg, ОККО, "Кормотех", Enzym Group, Львівський IT Кластер, а також інші учасники асоціації і місто-побратим Фрайбург.
Ініціатива "Візьми будинок під опіку" продовжується, і Львівська міська рада звертається до українських та міжнародних компаній, а також благодійних організацій з проханням підтримати відновлення пошкоджених будівель, знищених ворогом. ВАЖЛИВО: місто не проводить збори коштів, а пропонує можливість взяти під опіку конкретний об'єкт і відновити його.
Щоб долучитися до ініціатив "Візьми будинок під опіку" необхідно звернутися в управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради, чи Франківську або Залізничну районні адміністрації. Компаніям розкажуть про перелік робіт, до проведення яких можна долучитися фінансово. Це зокрема відновлення дахів, фасадів, вікон.