"ПриватБанк" скасовує комісійні збори для українців: частково або навіть у повному обсязі.


Для всіх наших дорогих читачів, які користуються послугами українських фінансових установ, є важливі новини. Державний банк "ПриватБанк" має намір внести ряд змін у тарифи на деякі пакети послуг для фізичних осіб-підприємців. Зокрема, з 1 листопада банк планує частково або повністю скасувати декілька комісій.

Про це стало відомо завдяки інформації від члена правління "Привату" Євгена Заграєва.

Так, зазначається, у Тарифному пакеті IT Expert буде:

- скасовано комісію з розрахунково-касового обслуговування;

- частково скасовано комісію з р2р-перекладів для преміальних карток.

Крім цього, у Тарифному пакеті IT Expert планується скасування комісії в 0,5% (максимальний розмір якої становить 50 грн) - для самозайнятих фрілансерів та групи ФОП ІТ до 49 осіб.

"Банк повідомив, що ця послуга не тарифікується для всіх ФОП у сфері ІТ."

У новому тарифному пакеті IT Expert від РКО скасовано комісію у розмірі 1% за зняття готівки. "Це не підлягає тарифікації", - повідомили представники ПриватБанку.

У програмі "Робота з зовнішньоекономічною діяльністю" з 1 жовтня 2024 року по 31 березня 2025 року не буде стягуватися комісія за обмін валют. При цьому плата за SWIFT-перекази складе 10 доларів, незважаючи на обсяги транзакцій.

"Безкоштовне обслуговування доступне протягом півроку з моменту першої валютної операції для користувачів тарифів "Бізнес ПРО", "Бізнес Комфорт" та "Бізнес Стандарт". Ця акція розповсюджується на нових клієнтів, а також на тих, хто не використовував валютні рахунки більше ніж 180 днів", - повідомили представники банку.

З 1 листопада в рамках продукту РКО для підприємців, які відкривають рахунки через онлайн-канали, обслуговування рахунку не буде тарифікуватися протягом перших трьох місяців. Серед доступних платформ для відкриття рахунків – сайт банку, Приват24 та Дія.

Загалом же, зазначається у матеріалі, 2024 року обслуговування "ФОПів" стало пріоритетом для багатьох банків. Зокрема, підприємці "наперебій отримують нові пропозиції" щодо:

- еквайрингу (спосіб прийняття безготівкової оплати з банківської картки);

- обслуговування на касі;

- вклады;

- фінансові позики.

У той же час, наголошується, хоча за низкою позицій відбувається реальне зниження цін, "ніхто не обіцяє полегшити вимоги фінансового моніторингу". Втім, наголошується, фінансисти обіцяють "оперативно розблокувати рахунки та відновлювати повноцінне обслуговування у разі повної відкритості "ФОП".

Іноді фізичним особам-підприємцям (ФОП) виникають труднощі з фінансовим моніторингом. Це пов'язано з тим, що банки зобов'язані дотримуватися суворих норм законодавства, що стосуються боротьби з відмиванням коштів та процедур "Знай свого клієнта". До цих вимог входить перевірка джерел доходів, моніторинг фінансових операцій, а також їх відповідність чинним законам. Важливо зазначити, що для ФОП, на відміну від юридичних осіб, не існує проблеми з розкриттям структури власності та бенефіціарів, що іноді стає актуальним для компаній. Проте, досить часто виникають ситуації, коли потрібні додаткові пояснення, - зазначили автори статті.

Нагадуємо, що в Україні тривають масштабні облави ТЦК: де і яким чином будуть вручатися повістки під час мобілізації.

Раніше повідомлялося, перекази на карти контролюватимуть жорсткіше: стежити не лише банки.

Related posts