Київська школа економіки спільно з Промприладом планують навчити 10 000 спеціалістів.


Київська школа економіки та Промприлад уклали стратегічне партнерство й запустили спільну ініціативу Upskill Now!

Згідно з планом, передбачається підготовка 10 000 фахівців, необхідних для українського ринку праці.

9 серпня в Івано-Франківську відбулася зустріч з представниками бізнесу, освітніх установ, міжнародних організацій та Міністерства економіки. На ній обговорювали актуальні проблеми кадрового дефіциту в Україні та анонсували старт нової ініціативи — проєкту Upskill Now!. Основна мета цієї ініціативи полягає в подоланні кризи на ринку праці шляхом підготовки кваліфікованих фахівців, які відповідають потребам української економіки.

Нас з KSE об'єднує спільна візія. Ми уявляємо Україну сучасною, прогресивною та динамічною державою, яка, незважаючи на війну, продовжує свій розвиток. Обидві сторони прагнуть знайти шляхи, щоб допомогти країні здобути перемогу. Сьогодні ми зосереджуємо наші зусилля на вирішенні проблеми кадрового дефіциту в економіці. Вірю, що разом ми здатні досягти значно більше, ніж діючи окремо, — підкреслив Юрій Филюк, генеральний директор Промприлад.

Ключовий елемент програми Upskill Now! полягає у перекваліфікації та підвищенні професійних навичок. Програма спрямована на підтримку спеціалістів з різних цільових груп, таких як молодь, жінки та ветерани, у пошуку свого місця на українському ринку праці. Випускникам проєкту також нададуть допомогу у працевлаштуванні. Окрім цього, партнери програми шукатимуть інші ефективні шляхи для підтримки української економіки у подоланні кадрових викликів.

Ми об'єднуємо зусилля заради чіткої мети — підготувати 10 тисяч кваліфікованих фахівців для української економіки та робити це негайно. Upskill Now! — це не просто партнерська ініціатива між двома установами, ми створюємо відкриту платформу для співпраці, — зазначає Тимофій Милованов, президент KSE.

Перший етап проєкту передбачає всебічне вивчення потреб і запитів українських підприємств для визначення дефіциту фахівців. Якщо у вас вже є ідеї чи пропозиції стосовно проєкту або бажаєте поділитися інформацією про потреби вашого бізнесу, звертайтеся, будь ласка, на електронну адресу [email protected].

KSE бере свій початок з англомовної магістерської програми з економіки, створеної у 1996 році Консорціумом економічної освіти й досліджень (EERC) і Фондом "Євразія" (Eurasia Foundation). Сьогодні ж це: університет KSE University, дослідницький центр KSE Institute, бізнес-школа KSE Graduate Business School і благодійний фонд KSE Foundation.

Київська школа економіки пропонує 16 освітніх програм на рівні бакалаврату та магістратури у сферах економіки, математики, інформаційних технологій, психології, права, публічної політики, урбаністики, політики пам'яті, мікро- та наноелектроніки, а також безпілотних літальних апаратів. Щорічно студенти KSE беруть участь у міжнародних програмах навчальної мобільності та відвідують провідні університети світу. Випускники KSE знаходять роботу в провідних компаніях і організаціях як в Україні, так і за кордоном, а також продовжують навчання на PhD програмах у найпрестижніших університетах світу.

Міжнародну академічну раду KSE очолює лауреат Нобелівської премії Роджер Маєрсон, а викладачі та дослідники часто публікують свої роботи в провідних наукових журналах світу.

Промприлад – це інноваційний хаб, що формує екосистему в самому серці Івано-Франківська, об’єднуючи чотири ключові напрямки регіонального розвитку: нову економіку, урбаністику, сучасне мистецтво та освіту.

Проєкт реалізовують за моделлю імпакт-інвестування, в якій поєднуються економічні цілі та цілі соціального розвитку. Наразі проєкт об'єднав вже більш як 1800 інвесторів з України та 20 країн світу. Серед інвесторів проєкту: MacPaw, DELTA, засновники таких компаній як Нова Пошта, Grammarly, EFI Group, Arzinger, NEQSOL Holding, Aequo, Кормотех та інші. Також Фонду Промприлад вдалося реалізувати понад 30 освітніх проєктів для українських підприємців, зокрема, міжнародні навчальні програми.

Related posts