Згідно з інформацією ЗМІ, Китай активно експортує морські дрони, які здатні бути адаптовані для використання в якості ударних безпілотників.


Йдеться про цивільні безпілотні катери, але їх можна модифікувати під військові потреби.

Китайські підприємства активно реалізують безпілотні катери на комерційному ринку, включаючи експорт, які можуть використовуватися як камікадзе. Таку інформацію повідомив HI Sutton.

Видання зазначає, що використання на фронті в Україні китайських літальних безпілотників ні для кого не є секретом, але тепер, китайці, схоже, хочуть вийти ще й на ринок морських дронів.

"Alibaba та інші платформи електронної комерції переповнені маленькими морськими дронами, які можна використовувати для виготовлення озброєння. Імовірно, в майбутніх війнах ці недорогі альтернативи знайдуть своє застосування. Як часто трапляється з китайськими онлайн-пропозиціями, не всі з них можуть бути реальними. Увага покупцям!" - зазначається у статті.

У даному виданні представлені приклади декількох дронів, які можна придбати на китайських онлайн-майданчиках. Серед них модель USV-I6000, випущена компанією Wuhan Greenbay Marine Technology Co., Ltd. з провінції Хубей. Цей дрон має певні візуальні схожості з українськими морськими дронами та здатен перевозити вантажі вагою до 200 кг. Інформація про дальність його руху не наводиться.

Наприклад, безпілотний апарат USV Type-001, розроблений компанією CETC Ningbo Maritime Electronics Co., Ltd., доступний на ринку за ціною 100 тисяч доларів за одиницю. Виробник готовий здійснювати постачання у кількості 100 одиниць щомісяця.

Як писав УНІАН, китайський основний бойовий танк VT-4 перевершив російську розробку Т-90С під час нещодавніх випробувань, проведених у Алжирі. Танк VT-4 показав відмінну точність влучання при стрільбі за різних умов. Крім того, китайська зброя продемонструвала високу надійність роботи силової установки та шасі під час маршу на дистанцію в 500 кілометрів. І в Алжирі таким результатом задоволені, тож розглядають придбання китайських танків на заміну російським зразкам.

Також ми розповідали, що Китай знайшов спосіб значно здешевити у виробництві гіперзвукові ракети, замінивши дорогий вольфрам на дешеву сталь. Це дасть китайцям можливість будувати більше таких ракет, якщо технологія справді працює.

Related posts