Сільськогосподарське підприємство разом із трьома компаніями візьмуть на себе фінансування відновлення історичних будівель, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетних атак російської армії.


Вони приєдналися до проекту "Візьми під опіку дім".

Цю інформацію надає пресслужба Львівської міської ради, повідомляє DailyLviv.com.

Компанії Kindgeek, Poner, МаркКвен та фермерське господарство "УЛАР" приєдналися до ініціативи "Візьми будинок під опіку", започаткованої міським головою Львова Андрієм Садовим після нападу росії на місто 4 вересня. У результаті, благодійники спільно виділили 1 млн 295 тис. грн для відновлення дерев'яних вікон у архітектурних пам'ятках, розташованих за адресами вул. Квітки-Основ'яненка, 7 та 18. Сьогодні у Львівській міській раді було підписано угоду про співпрацю.

Сьогодні відбулося підписання нового тристороннього договору, що стосується співпраці між ЛКП Залізничного району, підрядною компанією та чотирма підприємствами в рамках ініціативи "Візьми будинок під опіку". Залучені кошти в розмірі 1 мільйон 295 тисяч гривень, надані компаніями, будуть використані для відновлення дерев'яних вікон у будинках, які є архітектурними пам'ятками, за адресами: вулиця Квітки-Основяненка, 7 та 18. Цю інформацію повідомив Андрій Павлів, керівник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради.

Зокрема, до цієї ініціативи приєдналися:

Kindgeek — це IT компанія, створена Антоном Скрипником та Юрієм Гнатюком у місті Львів. На сьогоднішній день компанія співпрацює з 200 міжнародними клієнтами та є активним учасником Львівського IT кластеру.

Аграрне підприємство "УЛАР" – це фермерське господарство, яке займає місце серед п'яти найбільших експортерів курятини. Його заснування відбулося у 2003 році.

- Poner - міжнародна група компаній, що спеціалізується на наданні послуг з будівництва у нафтогазовій сфері. Цього року підприємство почало працювати в Україні.

МаркКвен - це львівська компанія, яка фокусується на створенні та виробництві торгового POS-обладнання, а також на наданні сучасних рекламних рішень.

Наступного дня після атаки ми натрапили на пост мера, в якому він анонсував ініціативу з відновлення зруйнованих будівель. Ми помітили, що багато добрих компаній з Львова активно долучаються до цієї справи, і вирішили, що не можемо залишатися осторонь. Тож ми також взяли участь у допомозі нашому місту та його мешканцям, прагнучи прискорити процес відновлення.

Хочу підкреслити, що ми мали ефективний діалог з міською радою. Нам надали можливість взяти участь у проекті. Весь процес проходив оперативно та відкрито. Ми зрозуміли, куди саме будуть направлені наші фінансові вкладення найбільш швидким і ефективним способом", - зазначив Юра Гнатюк, представник ІТ-компанії Kindgeek.

Додамо, на сьогодні до ініціативи "Візьми будинок під опіку" приєдналося приблизно 40 учасників. Це різні організації, бізнес, іноземні донори. Вони беруть під опіку конкретні будинки і допомагають їх відновлювати.

Зокрема, 8 жовтня до кампанії "Візьми будинок під опіку" долучилися Благодійний фонд "Український фонд розвитку" та Young Business Club. Їхні кошти буде скеровано для заміни дерев'яних вікон у будинку-пам'ятці архітектури на вул. Кокорудза, 14, який постраждав під час терористичної атаки росії 4 вересня цього року.

Відтак Львівська міська рада закликає українські та закордонні бізнеси і міжнародні благодійні організації долучатися до ініціативи "Візьми будинок під опіку" та допомогти відновити зруйновані ворогом будівлі.

Для участі в ініціативі "Візьми будинок під опіку" потрібно звернутися до управлінь інвестицій та проектів Львівської міської ради, а також до районних адміністрацій Франківського чи Залізничного районів. Представники відповідних органів нададуть інформацію про роботи, фінансування яких можуть підтримати компанії. Серед таких робіт – ремонт дахів, фасадів, вікон та інші подібні проекти.

Нагадаємо, під час масованої атаки на Львів 4 вересня росія пошкодила 189 будівель. Це будівлі історичної спадщини, житлові будинки та школи. Також через ворожі обстріли загинуло 8 львів'ян.

Related posts