Огляд ноутбука MSI GT628

Огляд ноутбука MSI GT628

З початку хочу зазначити дві головні особливості для тих для кого ці параметри важливі:

MSI Turbo Drive Engine служить для збільшення швидкості CPU;
ECO Engine – ця технологія служить для збільшення часу автономної роботи ноутбука.

ДИЗАЙН:

MSI GT628 має класичний вигляд, лише по контуру при украдений такою деталлю як червона полоса, його купи лише трішки заокруглені, по всьому корпусі можна побачити темні полоси, що слугують для зменшення появи на ньому отпечатків, по середині розміщений логотип.

Кришка ноутбука зроблена з дуже твердого та легкого алюмінію який використовується у важкій промисловості, тому подряпини для нього майже не страшні!

Також така деталь яка додає йому особливості так це панель над клавіатурою яка є дзеркальною, а на ній розміщені кнопки керування режимами, та ще й вони обведені червоною лінією що виглядає дуже ефектно.

ДИСПЛЕЙ ТА ЗВУК

Ноутбук оснащений рідкокристалічним дисплеєм з діагоналлю 15,4 дюйма та відношенням сторін 16:10. Широкоформатний екран з розширенням 1680х1050 пікселів, а LED-підсвічення значно зменшує енергоспоживання. Глянцева матриця WSXGA+ ідеальна як для перегляду фільмів, веб сторінок чи при іграх.

MSI GT628 має веб-камеру з розширенням 2 мегапікселякотра може робити досить не погані знімки.

Також цей ноутбук має досить якісну аудіо систему котра додасть відчуттів насолоди при перегляді кіно чи при іграх.

КЛАВІАТУРА ТА ТАЧПАД

Клавіатура виконана в традиційному форм факторі, має повноцінних 103 клавіші,розмір ноутбука дозволив розмістити допоміжну цифрову клавіатуру, але є тут ще така дизайнерська ідея, це те що ігрові клавіші котрі найчастіше використовуються при іграх мають особливість в тому що букви на них червоні так як на інших клавішах вони маркеровані жовтим та білим кольором.Клавіатура повністю русифікована!

Тачпад розміщений під клавіатурою, легко відчувається на дотик, практичний та багатофункціональний: повернути , приблизити, прокрутити.

ПРОЦЕСОР ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ:

Основні характеристики MSI GT628-601:

ОС: Microsoft Windows 7 Home Premium;
Процесор: двоядерний Core 2 Duo P8700 з тактовою частотою 2,53 ГГц;
Оперативна пам’ять: 4 Гб (без розширення);
Жорсткий диск: 500 Гб;
Відеокарта: NVidia GeForce GTS 160M (1 Гб пам’яті стандарта GDDR3);

Встановлене графічне ядро підтримує DirectX 10 та зможе гідно показати себе в щойно випущених іграх!!Також ще один значущий плюс при кодуванні відео не буде ніяки проблем , а також особливість – це підтримка HybridPower, це дозволить переключатися з інтегрованої карти на дискретну, але ця технологія працює лише на Windows Vista.

ОПТИЧНИЙ ПРІВІД, ПОРТИ , КАРДРІДЕР:

НА правій стороні розміщені: 2 USB, мережевий роз’єм, слот формату ExpressCard, який читає 54 мм карти пам’яті, кардрідер 4-в-1, порт  IEEE1394 та E-Sata.

Ззаду ноутбука розміщено: відеоадаптери HDMI и VGA, а та гніздо живлення.

З ліва розміщені: оптичний накопичувач Dual DVD-RW, роз’єм для модема, аудіо вихід, порт USB.

Якісний та надійний оптичний привід дозволить відтворювати двошарові диски.

Бездротовий зв’язок представлений Bluetooth 2.1 та адаптером Wi-Fi.

ВИСНОВОК:

У своєму висновку хочу відмітити такі позитивні та негативні на мій погляд сторони: погано те що вага його аж 2,8 кг, що все таки забагато для того щоб носитися з ним повсюди, але великий плюс це його функціональність, підтримка найновіших ігор, що робить його продуктивним не менш настільного та ще й мобільним!!!

Вам понравиться

Добавить комментарий