HP Elitebook 2730p

Огляд ноутбука HP Elitebook 2730p

Надтонка модель завтовшки близько 3 см здатна працювати в різних «екстремальних» умовах. Так, наприклад, значне підвищення температури не підстава для припинення роботи на комп’ютері.   Користувачі напевно оцінять тривалу роботу ноутбука-трансформера – близько 10 годин від 6-секційного акумулятора (у режимі читання).

Дизайн    

Дизайн ноутбука – планшета дивно цікавий. Корпус пристрою класично строгий. Всі кути закруглені. На поверхні кришки нанесений логотип НР. З протилежного боку – на днищі – використані пластикові матеріали, трохи прогумовані. Брати в руки такий ноутбук дійсно приємно. Про якість пластика можна сказати, що він досить міцний і пристойної товщини.

Підстава комп’ютера виготовлена з використанням неіржавіючої сталі. Дане дизайнерське рішення підкреслює стильне зовнішнє оформлення, а також укріплює Elitebook 2730p.   Сама кришка закріплюється до підстави за допомогою міцного шарніра і щільно замикається. Ззаду знаходиться механізм, що дозволяє повертати дисплей.  Загальний рівень збірки можна оцінити високо.

Дисплей    

Невеликий дисплей WXGA розміром 12,1 дюйма встановлений в ноутбуку Elitebook 2730p. Екран з підсвічуванням Led-backlit має дозвіл 1280 x 800 пікселів, яке показує, що вертикальні кути огляду набагато гірші, ніж горизонтальні. Насиченість кольору в дисплеї хороша, а міра яскравості досить висока. Працювати з ноутбуком – планшетом в умовах неповного освітлення, як і при сонячній погоді не проблематично, за рахунок регулювання рівня яскравості.

Акустична система AC 97 комп’ютера складається з одного вбудованого монодинаміка. Спотворень при відтворенні не чутно, ну а гучність, самі розумієте, досить невисока, тим більше що сам динамік розташовується на днищі.   Веб-камера для проведення відоконференций і спілкування в мережі має допустимий дозвіл 2 МП.


Клавіатура і тачпад    

Повнорозмірний пристрій введення складається з 84 клавіш. Всі кнопки стандартної величини, окрім клавіш в лівій вертикальній смузі. Працюють кнопки з середнім ходом і плавним м’яким натисненням. Символіка на клавішах нанесена чорним кольором. При інтенсивному наборі тексту або захоплюючій грі Ви практично не почуєте звуку клавіатури. Також варто відзначити, що пристрій введення зовсім не прогинається.

Особливість даної клавіатури в тому, що вона не пропускає вологу, тим самим, захищаючи комп’ютер від випадково пролитої рідини.   Витягнутий по ширині тачпад маркірований смугою вертикальної прокрутки. Кнопки, імітуючі мишасті сполучені однією площею з сенсорним полем. Лише розділова лінія відокремлює одну кнопку від іншої. Порівнюючи чутливість сенсорної зони і клавіш під нею, віддамо перевагу першої. При короткому натисненні кнопок результат швидше видно, чим відчувається.


На окрему увагу заслуговує ергономічний трекпоїнт, що дозволяє людям, що уміють з ним звертатися, отримати додатковий комфорт в робочих умовах. Будь-яке завдання буде Вам «по плечу» враховуючи наявність не лише сенсорного майданчика, але і маніпулятора pointstick.
Допоможе при введенні і стілус. Він знаходиться в лівій частині в спеціальній виїмці. Він виглядає як ручка з пером, де вгорі розташована невелика клавіша.

Процесор і комплектація

Встановлена 32-розрядна операційна система Microsoft Windows Vista Business дозволить використовувати девайс відразу ж після включення.

Основою ноутбука є встановлений двоядерний процесор Intel Core 2 Duo.  Невелика частота 1,2 ГГц, на якій працює процесор, не дає підстави сумніватися в загальній працездатності комп’ютера. У роботі Core 2 Duo використовує 3 Мб кеш-пам’яті.

У даній моделі незначним є об’єм оперативної пам’яті – 1 Гб стандарту Ddr2. Якщо дана кількість ОЗУ Вас не владнує, то Ви завжди зможете ємкість збільшити до гранично можливих 8 Гб.  Всі дані користувача надійно збереже жорсткий диск SATA, що працює із швидкістю обертання шпинделя 5400 зворотів в хвилину і що використовує максимальну ємкість 80 Гб. Захист конфіденційної інформації від доступу сторонніх сповна можливий фпри використанні датчика відбитків пальців.

Від неполадок в роботі обереже вінчестер упроваджена технологія 3d Driveguard. Діагностувати і періодично усувати виникаючі проблеми в програмному середовищі (навіть у вимкненому стані ноутбука) допоможе інноваційна технологія Active Management Technology. А використання Virtualization Technology здійснить запуск декількох ОС, притому користувач зможе повноцінно працювати як в одній, так і в іншій шляхом їх перемикання.

Відеопідсистема лептопа представлена графічним інтегрованим адаптером Intel GMA X4500hd, що дозволяє пограти в ігри, правда, не в найсучасніших. При перегляді кінофільмів з даною графікою візуальні ефекти будуть теж непоганими. Використовує графічний контроллер 128 Мб системної пам’яті.

Оптичний привід, порти, карт-рідер

Розглянувши ноутбук, Ви відмітите відсутність вбудованого оптичного приводу.  Можливості отримати безпровідне підключення осуществіми наявністю Bluetooth і модуля Wi-fi. Окрім інтегрованих модулів є Gprs/edge модем, що має висувну антену.

Тепер про порти. На лівій грані лептопа розташовується слот формату Expresscard, порт USB. Більш завантажена права частина комп’ютера Elitebook 2730p. На ній є роз’єм USB 2.0, карт-рідер, Кенсингтонський замокнув, порт 1394a, аудіороз’єми для мікрофону і навушників.

Ззаду розміщені відеовихід D-sub, гніздо живлення і два роз’єми: мережевий і модемний.

Висновок    

Ноутбук HP Elitebook 2730p зробить роботу цікавою для представника крупного бізнесу і для простого офісного співробітника. Використовувати девайс-планшет зручно скрізь, починаючи подорожами і довготривалими відрядженнями і закінчуючи роботою в звичайних офісних умовах.

Вам понравиться

Добавить комментарий