Dell Vostro V13

Огляд ноутбука Dell Vostro V13

Ультратонкий і легкий ноутбук з привабливим дизайном — це про девайсе Dell Vostro V13. Міцний і надійний комп’ютер впорається з множиною виробничих завдань у сфері бізнесу.

Литий-полимерная батарея дозволить працювати лэптопу Vostro V13 в класичному режимі близько 2 годин. За допомогою такого акумулятора можна встигнути подивитися тригодинний кінофільм. Невдача тільки в тому, що акумулятор в лэптопе Dell Vostro V13 вбудований.

Дизайн

Корпус ноутбука Dell Vostro V13 виконаний з металу, а саме алюмінію. Відповідно, такий лэптоп має бути досить легким і міцним. Насправді корпус Vostro V13 не прогинається, деформації при скручуванні практично ніякий, завдяки тонкому листу алюмінію, замінюючому звичайні недорогі пластикові матеріали. Використовуючи таке покриття, виготівники передбачили захист від подряпин і інших ушкоджень. Усі ці моменти роблять сприятливе враження на загальний стан ноутбука.

Якість зборки цього комп’ютера хороша. Цинкові петлі міцно сполучають основу з верхньою частиною. На поверхні ноутбука фактично не помітні відбитки пальців, та і слідів пилу практично не видно.

Закруглені кути корпусу Dell Vostro V13 вигідно підкреслюють його істинні розміри. Насправді, такий тонкий девайс (16,5 мм) візуально здається набагато менше, ніж заявлені параметри.

Строгим і одночасно елегантним виглядає ноутбук при використанні контрастних колірних рішень : класичних білого (ближче до сталевого) і чорного.

Дисплей

Звернувши увагу на 13.3 дюймовий матовий дисплей зі світлодіодним фоновим підсвічуванням і поверхнею антивідблиску, помітимо, що міра яскравості і контрастності в нім не відповідає високому рівню. Яскравість хоч і непогана, але не зовсім рівномірно розподіляється; контрастність «змащує» враження від і без того не особливо глибоких і насичених кольорів. Для звичайного користувача такі деталі не грають головної ролі, а ось професіоналів, що займаються редагуванням фотографій і інших зображень, навряд чи це влаштує.

У ноутбуку Dell Vostro V13 встановлений кінематографічний HD дисплей. Дозвіл екрану 1366 x 768 пікселів і співвідношення сторін 16:9 ідеальні для перегляду відео. Тільки заковика в тому, що ноутбук спрямований, в першу чергу, на виконання офісних завдань і якщо дивитися в такому ракурсі, то цей дисплей не ідеально підходить. Але ця думка суб’єктивна.

Що стосується кутів огляду, те спотворення кольору істотно проявляється у вертикальному зображенні. Знову ж таки, тих, хто тексти набирає і рідко дивиться фільми, це не сильно «торкне».

На рамці дисплея знаходиться вбудована веб-камера, що допомагає організувати відеозв’язок з Вашими друзями.

Клавіатура і тачпад

Уся довжина робочої поверхні зайнята клавіатурою. Розкладка, не зовсім стандартна із збільшеним розміром квадратних клавіш до 19 мм. Кнопки на пристрої введення знаходяться в заглибленні, віддалені один від одного на досить велику відстань і під час набору видають ледве чутне механічне клацання. При натисненні на клавіші Enter і пропуск звук буде чутний трохи наполегливіше. Функціональні клавіші знаходяться на своїх місцях і тим, хто постійно працює з текстовими документами, не доведеться перебудовуватися.

А ось блок цифрових кнопок окремо «не винесений». Клавіші Ctrl і Alt розташовуються поруч; стовпчиком одна під інший знаходяться кнопки Page Up, Page Down, Home, End.

Про широкоформатний тачпаде можна сказати, що для роботи він зручний. Приємна гладка поверхня сенсорного майданчика прекрасно «відгукується» на будь-який дотик. Подвійний клік тільки не завжди легко виконується на тачпаде. А так, в основному, клавіші сенсорного поля працюють досить непогано. Більше того, поверхня маніпулятора розпізнає і виконує функції прокрутки, збільшення або зменшення зображень, тобто працює технологія мультитач.

Трохи нижче за клавіатуру знаходиться один динамік, який, так би мовити, представляє акустичну систему ноутбука. Якість звучання стає зрозумілою після того, як при відтворенні чутне переважання високих частот над низькими. Звук «виходить» тільки ліворуч, там де розташований динамік. Загалом, в такій ситуації простіше використовувати зовнішні стереодинамики.

Процесор і комплектація

Ноутбук Dell Vostro V13 працює за допомогою встановленого одноядерного процесора Intel Core 2 Solo SU 3500, який діє на досить слабкій тактовій частоті 1,4 ГГц. Процесор має кеш-пам’ять 3 Мб. Разом з дуже слабким процесором в комп’ютері функціонує високопродуктивний жорсткий диск із швидкістю обертання 7200 оборотів в хвилину. Користувач має можливість зберігати усі дані на вінчестері, об’єм якого складає 320 Гб. 4 Гб оперативної пам’яті — це максимум можливого для Dell Vostro V13.

При максимальному навантаженні комп’ютер працюватиме досить тихо.

Модель Vostro V13 має інтегровану графічну карту Intel GMA4500 MHD. Для відеопам’яті тут використовується частина системною. При такій графіці сучасні ігри «не підуть».

Оптичний привід, порти, карт-ридер

Цікаве розташування портів і роз’ємів чекає користувача в моделі Dell V13.

На думку виготівників, розташування інтерфейсів, таким чином, здатне полегшити роботу. Отже, попереду знаходяться аудіороз’єми для підключення навушників і мікрофону. На протилежній стороні, ззаду, комбінований з інтерфейсом eSATA порт USB, мережевий адаптер LAN, відеовихід VGA для підключення монітора і ще один порт USB. На правій стороні розташовуються карт-ридер і слот формату ExpressCard/34.

Ліва грань ноутбука не завантажена нічим. Немає в Dell Vostro V13 і оптичного приводу.

Серед безпровідних можливостей відмітимо Bluetooth 2.1 і W — LAN.

Висновок

Ноутбук Dell Vostro V13 створений для тих ділових людей, кому необхідно часто бувати у відрядженнях. Бюджетний лэптоп має усе необхідне для комфортної роботи працівників середнього і малого бізнесу.

Вам понравиться

Добавить комментарий