Acer eMaсhines E525

Обзор ноутбука Acer eMaсhines E525

Нелегкий ноутбук Ви отримаєте в результаті купівлі, але він має багато можливостей, покликаних полегшити роботу в офісі і домашніх умовах. При вазі більше трьох з половиною кілограмів будь-який користувач постарається найчастіше використовувати девайс без переміщення з місця на місце.

Непоганий час роботи в автономному режимі показує лэптоп, десь години три (зі встановленою литий-ионной 6-осередковою батареєю).

Дизайн

Виконаний в класичному чорному виконанні ноутбук eMaсhines E525, поза сумнівом підкреслить стиль свого хазяїна. Приємно тримати в руках продуктивну «машинку», виготовлену з пластика.

Матова рельєфна поверхня комп’ютера приховає велику кількість відбитків, залишених від повсякденного тривалого використання. Практичний корпус ноутбука ніби створений для того, щоб забезпечити максимальний захист від різних механічних ушкоджень. Основа комп’ютера не скрипить, усі елементи зборки щільно підігнані.

Дисплей

Хороший якісний TFT дисплей дозволом 1366 x 768 точок встановлений в ноутбуку Acer eMaсhines E525. Розміри рідкокристалічного екрану 15,6 дюймів і співвідношення сторін 16:9 дозволять не лише повноцінно працювати, але і дивитися вподобані фотографії, фільми. У глянсового широкоформатного екрану WXGA є один недолік. На нім видно кожне відображення, та і бликует дисплей час від часу. На блискучій матриці щонайменші сліди будуть добре помітні. Зате глянець виглядає набагато ефектніше, ніж матова поверхня.

Кришку розкрити не так вже легко. Шарніри її щільно утримують. Відкривається ноутбук на максимально можливий кут 180 градусів.

Стереодинамики акустичної системи High — definition audio не можна назвати сильними. Насправді звук «виходить» не настільки гучним, як хотілося б чути. Тому прийдуть на допомогу підключені зовнішні пристрої. Правда, в умовах роботи, а не перегляду кінофільму гучності найімовірніше вистачатиме. Незважаючи на невелику міру гучності, відмітимо, що звучання через динаміки «йде» без яких-небудь спотворень.

Невеликий дозвіл вбудованої веб-камери 0,3 Мп допоможе здійснити відеозв’язок, хоч і не найкращої якості.

Клавіатура і тачпад

Клавіатура займає не усю ширину робочої області. Проте, на ній знайшлося місце не лише для зручних кнопок, але і для розміщення цифрового блоку клавіш.

Пристрій введення складається з повнорозмірних великих клавіш, які працюють з м’яким ходом. Трохи відрізняються за розміром (трохи вужчий за інших) курсорні кнопки.

Матові клавіші виготовлені з пластика, що також зручно при швидкому наборі тексту, коли не потрібно боятися, що в самий непідходящий момент пальці зісковзнуть. Під час роботи клавіатура прогинатися практично не буде. На пристрої введення знайшлося місце для мінімуму функціональних клавіш. Варто приділити трохи уваги кнопці Энтер. На розкладці вона займає не лише традиційне розташування, а і додаткове місце: в нижньому кутку з правого боку.

Отже до розміщення такої «затребуваної» клавіші деякий час слід звикнути. Хоча незабаром користуватися додатковою кнопкою Ви будете частіше.

Тепер звернемо увагу на тачпад. Сенсорне поле знаходиться прямо під клавіатурою з невеликим зміщенням в ліву сторону. Його площа досить велика. Вірніше сказати, по висоті менше, а по ширині — більше. На маніпуляторі виразно виділена область прокрутки по вертикалі.

Мишачі клавіші під сенсорною зоною працюють з м’яким, але чітким натисненням.

Процесор і комплектація

Виробники Acer eMaсhines E525 потурбувалися про комплектацію ноутбука, предустановив операційну систему Windows Vista Home Basic. Враховуючи це, користувач може працювати з ноутбуком з перших хвилин купівлі.

Заявлений не найшвидший процесор Celeron Dual — Core T3000 використовує кеш-пам’ять другого рівня, рівну 1Гб і працює з використанням невеликого показника тактової частоти, рівною 1,8ГГц.

Під час продуктивної роботи, процесора практично не чутно. Нагріваючи поверхні навіть при виконанні декількох ресурсоємних завдань залишається в межах комфортності (температура робочої області невелика).

У комп’ютері встановлений модуль оперативної пам’яті порядку 2Гб стандарту DDR 2, який максимально можна збільшити до 4 Гб.

Вінчестер має місткість 160 Гб і функціонує із швидкістю 5400 обертів за хвилину. Невеликий по сучасних параметрах об’єм жорсткого диска SATA здатний зберігати не таку вже малу частину програм, різних файлів.

Відеосистема девайса складається зі вбудованого графічного контроллера GMA 4500MHD, створеного на базі Intel. Для відтворення кінофільму і невимогливої гри такої графіки цілком вистачатиме.

Оптичний привід, порти, карт-ридер

Присутність оптичного приводу DVD — RW допомагає рівносильно, як записувати, так і відтворювати різні диски.

Розташування з лівого боку двох портів USB 2.0 трохи ускладнює роботу для правшей, особливо за умови підключення зовнішнього маніпулятора. На лівій грані також знаходяться гніздо живлення, аудіороз’єми для підключення навушників і мікрофону, відеовихід VGA і порт LAN.

Мінімум, що розташовано справа, так це Кенсингтонский замокнув і вбудований оптичний накопичувач. На передній частині видно карт-ридер 5-в-1, що дозволяє читати різні формати карт.

Безпровідні можливості здійснюються в цій моделі через адаптер Wi — Fi.

Висновок

Помічник Acer eMaсhines E525 забезпечить приємне проведення часу. Для роботи і для відпочинку ноутбук буде жизненнонеобходимым. Доступна ціна разом з хорошою продуктивністю і привабливим зовнішнім виглядом надасть упевненості тим, хто ще не зважився на купівлю цього лэптопа.

Вам понравиться

Добавить комментарий