Acer Aspire TimelineX 1830T

Огляд ноутбука Acer Aspire TimelineX 1830T

Ультратонкий ноутбук Aspire TimelineX 1830T завтовшки 25 мм буде практично непомітним під час поїздок, тому як вагу його з урахуванням батареї складає не більше 1,4 кг Виробники гарантують, що такий мініатюрний ноутбук здатний працювати в автономному режимі близько 8 годин при тому, що знаходиться усередині 6-елементному литий-ионном акумуляторі. Природно, що в умовах максимального навантаження розраховувати на такий період часу не варто, але 2 години лэптоп цілком «потягне».

Дизайн

Почнемо огляд пристрою з поверхні. Дизайн впізнанний по попередніх моделях, але, проте, є свої значні особливості. Помітна фактурна поверхня кришки і компактний корпус, порівняно тонкий. При створенні рельєфної кришки використані традиційні пластичні матеріали. Пластик текстури не такий мазкий, слідів від пальців практично не буде видно, та і на дотик приємний. До речі, при першому розгляді можна подумати, ніби використаний не пластик, а метал.

Відкривається лэптоп на максимально можливий кут 165 градусів, за допомогою зручного шарніра.

Коли розкриваєш ноутбук, то відразу помітна рівна робоча область, облямована сріблястим пластиком, що нагадує метал. Що радує, так ця мінімальна кількість глянцю на робочих місцях.

Говорячи про колірні рішення цієї моделі, то для покупців будуть представлено декілька доступних кольорів: класичного чорного, червоного, сріблястого і коричневого.

Дисплей

Рідкокристалічний дисплей девайса Acer Aspire TimelineX 1830T по своїх параметрах нагадує стандартні розміри екрану нетбука.

Невеликий, але дуже зручний 11,6 дюймовий TFT -дисплей з використанням регульованого світлодіодного підсвічування дозволить не лише комфортно працювати в текстовому редакторові, але і переглядати різні кінофільми. Глянсовий широкоформатний екран Acer CineCrystal, що використовує максимальний дозвіл 1366×768 пікселів, гарантує задоволення від високоякісного відео і дає можливість в умовах неповного освітлення отримати яскраве зображення.

На рамці дисплея є 1,3 Мп веб-камера, що дозволяє здійснювати відеозв’язок.

Аудіосистема ноутбука представлена Dolby Home Theater, завдяки якій Ви почуєте чітке і, одночасно об’ємне звучання.

Клавіатура і тачпад

Повнорозмірна плоска клавіатура Acer FineTip ноутбука TimelineX 1830T дозволить набирати текст без зайвої напруги. Чутливий пристрій введення острівного типу містить великі клавіші, трохи шорсткі і практичні, що погодитеся, є додатковою зручністю. Усі кнопки клавіатури знаходяться трохи вище за основну поверхню.

Розкладка клавіатури, враховуючи невеликий формат самого девайса, відносно непогана. Кнопки клавіатури розташовуються на своїх законних місцях. Невеликий виняток становлять клавіші стрілочного блоку і кнопки навігації, вони значно зменшені в розмірах.

Про вбудований тачпаде можна з упевненістю сказати, він замалий. Зрозуміло, що частково площу сенсорного маніпулятора «відібрали» звичайні клавіші. Під функціональним сенсорним полем знаходяться дві клавіші, з якими комфортно працювати.

Процесор і комплектація

У ноутбук встановлений потужний двоядерний процесор Core i5 — 520UM, створений на базі Intel. Частота, на якій він працює, складає 1,06 ГГц, але при «включенні» Turbo Boost тактова частота може збільшити свої показники. Зважаючи на специфіку роботи, процесор функціонуватиме при 1,86ГГц. До вже сказаному вище можна додати, що встановлений сучасний процесор використовує технологію Hyper — Threading, яка дозволяє здійснити одночасно до 4 процесів обчислень.

Жорсткий диск SATA, встановлений в мини-лэптопе, гарантує збереження інформації об’ємом до 160 Гб. Працювати вінчестер буде із швидкістю обертання шпинделя 5400 оборотів в хвилину. Якщо говорити про оперативну пам’ять девайса, то вона складає близько 2 Гб стандарту DDR3 з можливістю збільшення до 4 Гб.

Напружена робота на комп’ютері ніяк не позначиться на нагріванні усього корпусу, оскільки система охолодження продумана в цій моделі до дрібниць. Особливо нагрів ноутбука не буде помітний під час знаходження пристрою на колінах.

У комп’ютері Aspire TimelineX 1830T відеопідсистема використовує інтегроване графічне ядро і контроллер пам’яті Intel GMA. Тут також здійснюється можливість збільшення частоти з 166 Мгц до 500 Мгц. Як бачимо, динаміка відмінна. Завдяки підтримці DirectX 11, стає можливим переглядати мультимедійні застосування, грати в кохані гри.

Поставляється модель Acer Aspire TimelineX 1830T із вже передвстановленою операційною системою Windows 7 Home Premium.

Оптичний привід, порти, карт-ридер

У Acer Aspire TimelineX 1830T знаходяться три порти USB, два відеовиходи для підключень різних пристроїв HDMI і D — sub, аудіопорти з підтримкою S/PDIF.

Окрім різноманітних портів і роз’ємів, відмітимо, що в цій моделі встановлений мультиформатный карт-ридер, що підтримує найбільш поширені формати і забезпечує дуже швидку передачу даних. Користувачам буде зручно працювати з підключеною периферією, оскільки усі роз’єми чітко розташовані на бічних гранях.

Для підтримки безпровідного зв’язку в ноутбуку передбачений модуль Wi — Fi, гигабитный Інтернет. Що ж до Bluetooth 2.1 і 3G, то їх можна встановити в пристрій опционально і, тим самим, розширити комунікаційні можливості лэптопа.

Висновок

Високопродуктивний комп’ютер Aspire TimelineX 1830T допоможе в роботі будь-якому співробітникові офісної установи. Користувачі напевно оцінять зручний ноутбук з витонченим тонким корпусом, що дозволяє працювати «на акумуляторі» довгий час. Додатковою перевагою цього ноутбука є помітне зниження енергоспоживання (на третину) за рахунок використання підсвічування екрану і спеціальних енергоефективних вентиляторів.

Вам понравиться

Добавить комментарий