Satellite T230

При відносно невеликій вазі 1,75 кг ноутбук Satellite T230 зовсім тонкий. Його параметри на передній грані складають 17,6 мм, при тому, що на протилежному боці товщина сягає 26,2 мм. Такий лептоп можна брати з собою у відрядження і подорожі і він практично не доставить турбот.

Власник даного ноутбука буде задоволений часом роботи без підзарядки, тому як 8,5 годин безперервної роботи йому забезпечено, завдяки 6-осередкованому літій-іонному акумулятору і процесору зі зменшеним рівнем енергоспоживання.

Дизайн

Для виготовлення даного ноутбука знадобилося використання пластику. Девайси даного виду випускаються в чорному і сріблястому кольорах. Помітно, що у виробництві використовували текстуровану поверхню зовнішніх і внутрішніх областей. Рельєфний візерунок надає не тільки вишуканість, але і практичність.

Багато глянцю, так в загальному можна сказати безпосередньо про даний девайс. На гладкій поверхні не уникнеш безлічі надісланих відбитків. Краса красою, а протирати частини ноутбука стане вашою постійною турботою.

Дисплей

Оснащується комп’ютер Toshiba Satellite T230 13,3 дюймовим TFT-дисплеєм. Мультимедійний екран WXGA підтримує технологію TruBrite HD High Brightness. Відображення високоякісного відео можна вважати гідністю даного ноутбука. Використання світло діодного підсвічування і співвідношення сторін 16:9 в рідкокристалічному дисплеї не буде зайвим. Під час показу фільму не побачиш чорних смуг, а рівень яскравості трохи покращиться. Що стосується дозволу, то тут воно становить 1366 x 768 точок. Звертаючи увагу на рівень яскравості і чіткості, зауважимо, що вони «тримаються» на гідному рівні.

На окантовці екрану є об’єктив. Це інтегрована аналогова камера. Веб-камера має дозвіл 0,3 млн. пікселів і дозволить побачити на моніторі непогане зображення об’єкта. Особливість цього пристрою розпізнавати обличчя користувача підвищить значимість ноутбука Satellite T230 серед інших, тому що безпека інформації перш за все.

Клавіатура і тачпад

У девайсі Toshiba Satellite T230 на робочій поверхні знаходиться клавіатура Windows. Пристрій введення складається з 87 клавіш, що мають стандартні розміри. Кожна кнопка клавіатури знаходиться на мінімальній відстані. Це не дозволить уникнути випадкових попадань на сусідні клавіші під час швидкого набору тексту.

Розкладка досить зручна, всі клавіші, в тому числі і функціональні, займають свої покладені місця.

Під клавіатурою розміщується тачпад. Поверхня сенсорного маніпулятора дозволяє виконувати безліч дотиків. Точніше кажучи, спеціальна функція мультитач сприяє виконанню обертань, збільшення та зменшення зображень, прокручуванні у вертикальному та горизонтальному напрямках двома пальцями одночасно. Доступні майданчику та інші жести.

Крім цього, під зоною розташовані дві клавіші, що полегшують роботу користувача за відсутності зовнішнього маніпулятора — миші.

Процесор і комплектація

Попередньо встановлена 64-розрядна операційна система Windows 7 Home Premium дозволить почати працювати відразу ж, замість того, щоб чекати установки. До речі, для відновлення ОС передбачена Toshiba-HDD recovery.

Робота всього ноутбука залежить від багатьох складових. У даному випадку це продуктивний двоядерний Core i3-330UM, який створили на платформі Intel. Економічний центральний процесор використовує тактову частоту 1,2 ГГц і кеш другого рівня, рівний 3 Мб. Разом з тим, для потенціалу лептопа важливий об’єм оперативної пам’яті, який в даній конфігурації складає 4 Гб, розподілені по 2 Гб на кожне ядро. При необхідності власник свого комп’ютера може збільшити ОЗУ до 8 Гб. Варто відзначити, що стандарт системної пам’яті DDR3 дозволить передавати дані з чудовою швидкістю.

Не менш важливий у пристрої і жорсткий диск. У даній моделі він має об’єм 500 Гб і працює зі швидкістю обертання шпинделя 5400 оборотів в хвилину. У випадку падіння або удару дані на вінчестері збережуться.

Графіка в лептопі представлена відео контролером Intel Graphics Media Accelerator HD. Інтегрований графічний процесор використовує 256 Мб відео пам’яті. Працює відео карта досить продуктивно, поки це не стосується самих останніх сучасних ігор.

Оптичний привід, порти, карт-рідер

Набір комунікацій даного лептопа спрямований на продуктивну роботу. Інтерфейси USB 2.0, що знаходяться на правій стороні комп’ютера, дозволять підключати різні пристрої. Порт USB 2.0 ліворуч комбінований з роз’ємом eSATA. Дане з’єднання поліпшить роботу із зовнішніми дисками в плані швидкості. Мережеві підключення здійснюються шляхом застосування роз’єму RJ-45.

Відмінним рішенням є «впровадження» цифрового відеоадаптера HDMI (на лівій стороні) і аналогового VGA, за яких можна підключати зовнішній монітор.

Для карт пам’яті в девайсі є універсальний карт-рідер 8-в-1. Багато форматний пристрій підтримує карти SD, MMC, MS-Pro, xD, Smart Media, mini SD w / adapter, MS-Duo.

Традиційно встановлені гніздо харчування й лінійні виходи забезпечать можливості інших приєднань.

Бездротове підключення до мережі Інтернет проводиться за допомогою адаптера Wi-Fi і модуля Bluetooth 2.1 + EDR.

Висновок

З портативним ноутбуком Toshiba Satellite T230 Ви будете на зв’язку завжди. Його функціональність не підведе, будь ви студентом чи бізнесменом.

Вам понравиться

Добавить комментарий