Огляд ноутбука MSI A6205

Огляд ноутбука MSI A6205

Автономний режим роботи ноутбука MSI A6205 від 6-секційної батареї дозволить пропрацювати протягом 3 годин. Застосовуючи інновацію GPU Boost можна досягти балансу між ефективністю і тривалістю роботи від акумулятора. Відносно невеликі розміри девайса (374х247х35 мм) дозволять транспортувати лептоп кожен день. Правда, заковикою може бути вага до двох з половиною кілограмів. Так що кожен власник для себе вирішить, яким чином він буде користуватися ноутбуком: брати в поїздки чи залишати в приміщенні для стаціонарного використання.

Дизайн

Строгий класичний зовнішній вигляд ноутбука MSI A6205 зі скошеними краями до передньої панелі досить гарний, щоб сподобається вимогливим користувачам. Поверхня кришки не містить нічого зайвого, крім скромно розташованого по центру логотипу компанії MSI на спеціальному покритті «color film print». Текстура кришки припускає наявність перехресного штрихування. На такому покритті сліди відбитків пальців будуть видні, але не настільки виражено, як на глянцевій поверхні без малюнка.

Кришка ноутбука MSI A6205 надійно закріплюється двома шарнірами і фіксується в зручному для роботи положенні.

Окремо відзначимо, що по периметру рамки дисплея можна побачити невеликі ніжки, завдяки яким цілком можна уникнути дотику дисплея до області клавіатури.

Дисплей

Відмінним рівнем яскравості і контрастності може похвалитися, встановлений в ноутбук MSI A6205, рідкокристалічний дисплей. Глянцева матриця WXGA з розмірами по діагоналі 15,6 дюйма і роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів відображає картинку з високим рівнем деталізації. Крім цього, широкоформатний екран з технологією світлодіодного підсвічування покаже природне перенесення кольорів. Єдине, що не сподобається власникові, так це періодичні  відображення на дисплеї і блікування.

Традиційне співвідношення сторін матриці 16:9 поліпшить перегляд кінофільму, тому як чорних смуг по краях видно не буде.

Ноутбук MSI A6205 оснащується веб-камерою, яка має дозвіл 1,3 Мп. Роздільна здатність цієї камери дозволяє виводити на екран якісне зображення.

Клавіатура і тачпад

Практично вся ширина робочої області заповнена клавіатурою. На ній вдало розмістилися клавіші, що мають квадратну форму. Відстань між кнопками достатня, що дозволяє комфортно працювати з текстами. Крім цього, варто відзначити окремий блок клавіш-цифр.

До роботи клавіш ніяких нарікань немає, під час набору шуму Ви фактично не почуєте.

Під клавіатурою знаходиться сенсорний маніпулятор — тачпад, на який нанесена смуга вертикального скролінгу.

Процесор і комплектація

 

В основу ноутбука MSI A6205 046RU ліг процесор Intel Core i3. Він працює з тактовою частотою 2,13 ГГц. Двоядерний потужний процесор використовує оперативну пам’ять 3 Гб з високошвидкісною передачею інформації. Користувача, напевно, зацікавить той факт, що ОЗУ даного лептопа можна збільшити до 4 Гб.

Велику кількість важливої інформації можна зберігати на вінчестері приєднаному через інтерфейс SATA. Який працює зі швидкістю обертання шпінделя 5400 оборотів в хвилину, жорсткий диск ємністю 320 Гб сприяє швидкому обміну та запису даних.

Встановлений у графічній системі відеоконтролер ATI Mobility Radeon HD5470 відноситься до середнього класу графічних карт. Дискретне відеоядро підтримує DirectX 11, а значить, сучасні вимогливі ігри підуть непогано, тільки рівень деталізації буде набагато нижче оптимального. А ось гарний дозвіл і деталізацію отримати можна буде в старих іграх. Відеокарта ATI HD5470 використовує 512 Мб власної пам’яті.

Оптичний привід, порти, кардрідер

На правій стороні лептопа MSI A6205 знаходиться привід DVD ± RW. Відповідно, користувач зможе як записувати, так і відтворювати різні формати дисків.

Оптичний накопичувач також підтримує технологію запису двошарових дисків.

Для повноцінної роботи користувача надано оптимальний набір портів і роз’ємів. Для мережних підключень підійде контролер RJ-45. Підключати різні периферійні пристрої можна через інтерфейси USB 2.0. Також передбачений аналоговий відеовихід VGA, за допомогою якого зовнішній монітор підключити не проблема.

Навушники і мікрофон доцільно приєднувати за допомогою лінійних роз’ємів. Їхнє місце розташування можна побачити на лівій грані лептопа.

Вбудований кардрідер 4-в-1 забезпечує підтримку самих популярних форматів карт: SD, MS, MMC, xD.

Бездротовий доступ до мережі можна здійснити шляхом підключення через адаптер Wi-Fi версії 802.11g, 802.11b.

Висновок

Якщо Ваш бюджет трохи обмежений, а хочеться ноутбук з хорошою продуктивністю і практичністю у використанні, тоді варто вибрати модель MSI A6205.

Вам понравиться

Добавить комментарий